AKADEMİ EĞİTİM PLANI

YENİDEN REFAH PARTİSİ SİYASİ İŞLER BAŞKANLIĞI MİLLİ SİYASET AKADEMİSİ

“YÖNETİMDE ADALET, SİYASETTE ZARAFET, HEDEFTE İSTİKAMET

Milli Siyaset Akademisi Program Hedefi

Akademimiz, kültürel değerlerimizi ve köklü tecrübelerimizi yeni nesillere aktararak, bilimsel teknolojik gelişmelere bağlı toplumsal sorunları tanımlayacak, halkın beklenti ve ihtiyaçlarına göre çözümler ve stratejiler belirleyecek bireyleri yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Ayrıca akademimiz, bireyin kendisinde var olan yetenekleri fark etmesini sağlayarak sahip olduğu yetenekleri üst düzeye çıkarmasına ve yeni yetenekler kazanmasına fırsat verecek bilimsel bir çalışmadır.

Milli Siyaset Akademimizin teması “Yönetimde Adalet, Siyasette Zarafet, Hedefte İstikamet” olarak belirlenmiştir.

 

Milli Siyaset Akademisi Ders ve Eğitmenleri

DERSLERDERS EĞİTMENLERİ
NEDEN SİYASETDR. FATİH ERBAKAN
MANEVİ DEĞERLERİMİZİHSAN ŞENOCAK
SİYASİ İLETİŞİM TEKNİKLERİUZM. KLİNİK PSİKOLOG MİKDAT ERTEM
ADİL DÜZENDOÇ. DR. SÜLEYMAN AKDEMİR

Milli Siyaset Akademisi Bilgileri

Küresel siyasete ve ekonomik dinamiklere ilgi duyan, kişisel gelişimini önemseyen, 18 yaşını doldurmuş herkes bu programa katılabilecektir.

Kayıtlar online yapılacaktır;

Kayıtlarınızı www.millisiyasetakademisi.com  adresi üzerindeki Online Başvuru linkinden yapabilirsiniz. (Banka dekontu ve nüfus cüzdanını sisteme yükleyerek kayıt işlemine devam edebilirsiniz.)

1. Dönem 2. kısım Milli Siyaset Akademisi katılım başvuruları 18.05.2021 tarihinde sona erecektir.

1. Dönem 2. kısım Milli Siyaset Akademisi Programı 21-22-23 Mayıs 2021 tarihleri arasında Antalya, Bera Alanya Otelinde gerçekleştirilecektir.

Akademi ücretleri;

Tek kişilik odalar için, tek kişi katılım bedeli 1.400  TL

Diğer odalar için ise tek kişi katılım bedeli 950 TL olarak belirlenmiştir.

Notlar:
A) Katılımcılar, katıldıkları derslerden program sonunda sınava tabi tutulacak ve başarılı olan katılımcılara Uluslararası Yeni Pazar Üniversitesi onaylı 1-Siyaset Bilimi, 2-Siyasal Tarih, 3-Yeni Dünya Düzeni ve Sosyal Medyanın Etkisi adlarında 3 adet resmi sertifika ile Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan imzalı başarı belgesi verilecektir

B) 2 gece 3 gündüz konaklama, günde üç öğün yemek, ders araları ikramlar ve resmi sertifikalar ücrete dahildir.

C) Banka ödeme işlemlerinizde, açıklama alanına T.C. Kimlik Numaranızı, Ad-Soyadınızı mutlaka yazınız.

D) 0-6 yaş çocuklara ücretsiz (2015-2021 doğumlular), 7-12 yaş çocuk indirimi ise %50 dir (2009-2014). Soyadı tutmayan çocuklar otele kabul edilmeyecektir. 

E) Eşi ile eğitime katılacak kişilerin başvuruları ayrı ayrı yapmaları gerekmektedir. Eşi eğitime katılmayacak kişilerin online başvurusundan kişi sayılarını belirtip, ücreti kişi sayısına göre hesaplamaları gerekmektedir. (Örn; Kendisi 950 TL, eğitime katılmayacak eşi 660 TL, 7-12 yaş çocuk başı 330 TL dir. Yani toplamda 1.940 TL)

F) Otele önceden giriş yapmak isteyen katılımcılar için kişi başı gecelik konaklama her şey dahil ücreti 330 TL dir. (Örn; bir gün öncesinden otele giriş yapmak isteyen 7-12 yaş aralığında bir çocuklu aile için fiyat, şu şekilde hesaplanmalıdır. Kendisi 330 TL + Eşi 330 TL + Çocuk başı 165 TL = 825 TL dir.)

G) Kontenjanımız sınırlı olup, kesin kayıtlarımız başvuru önceliğine göre alınacaktır.

Ödeme yapılacak hesap bilgileri;

YENİDEN REFAH PARTİSİ
Vakıfbank Balgat Şubesi
İBAN : TR16 0001 5001 5800 7312 8638 95 Nolu bağış hesabına ücretinizi yatırabilirsiniz.